Strefa Klienta

Wzór zaproszenia na sesję zdjęciową

Voucher: Zaproszenie na sesję zdjęciową

Zrób komuś niespodziankę!

Z przyjemnością polecam Państwu zakup vouchera: “Zaproszenie na sesję zdjęciową”, w formie prezentu dla bliskiej osoby lub dla siebie.

Temat sesji portretowej do wyboru: portfolio, biznesowa, przebierana (np. pin-up, modowa), ciążowa, “osiemnastka”, rodzinna, narzeczeńska, profesjonalnie do CV.
Wizażystka zadba o makijaż a stylistka będzie czuwać nad doborem garderoby. Atmosfera jest miła i przyjazna, można poczuć się wyjątkowo.

Voucher w formie eleganckiego imiennego bileciku (jak na zdjęciu), w ozdobnej kopercie wysyłany jest pod wskazany adres po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu i rodzaju sesji oraz dokonaniu płatności (przycisk poniżej). Istnieje również możliwość odbioru osobistego.

Voucher: Zaproszenie na sesję zdjęciową o wartości 600,- zł obejmuje:
– 3-5 godzinna sesja - studio lub plener (do ustalenia),
– profesjonalny makijaż wykonany przez wizażystkę,
– dobór garderoby i opieka stylistki na planie,
– miła i przyjazna atmosfera, kawa, ciastka,
– wybranie 6 zdjęć, staranna autorska obróbka/retusz,
– zdjęcia w formie odbitek na papierze fotograficznym oraz jako pliki do pobrania.

Dojazd do studia lub wybrane miejsce w plenerze odbywa się we własnym zakresie.

W terminie do 10 dni od sesji otrzymują Państwo po jednej odbitce z każdego z wybranych zdjęć w formacie 13x18 oraz jako pliki do pobrania w wysokiej rozdzielczości.

Płatność gwarantowana jest przez system bezpiecznych płatności internetowych serwisu dotpay. Wykonawcą sesji jest Michał Kalet Agencja Reklamowa Artmack, ul. Czereśniowa 1, Wiry. Wartość wyrażona jest w złotych polskich i zawiera w sobie podatek VAT. Po dokonaniu płatności zostanie wystawiona faktura.

Kupuję zaproszenie na sesję zdjęciową

 

Istnieje możliwość zakupu innego rodzaju sesji (w innej cenie), np. sesja ślubna. Wtedy prosimy o kontakt telefoniczny, celem ustalenia szczegółów i potwierdzenia dostępności wolnego terminu.

Voucher na sesję zdjęciową oferowany przez Michał Kalet Photography

Michal Kalet Photography